Оптовий відділ продажів:
Роздрібний відділ продажів:
view_headline person_outline
UA keyboard_arrow_down

Дитячий одяг для дівчаток від 2-х до 8-ми років оптом

Дешевше
Дорожче
Фільтри

Яке ж диво, коли дитина — дівчинка. Багато сімейних пар мріють про донечку, про принцесу, яку вони будуть балувати, і купувати їй все саме рожеве та дівчаче. Дійсно, гардероб для дівчинки формується з її дитинства, спочатку батьками, після — в поєднанні побажань дитини та рішень мами/тата.

Коли ваша маленька дівчинка переступає поріг двох років, ваше життя перетворюється в екшен, в якому ви неначе стоїте в центрі торнадо. Ваша донька вже активно ходить та бігає, змітаючи все на своєму шляху, дотягується до того, до чого дотягуватися не варто, і створює масу курйозних ситуацій. У підсумку — весь одяг у бруді/їжі/фарбах та інших елементах активності, а в будинку начебто пронісся ураган. Звичайно ж, у багатьох випадках ці ситуації смішні та веселі, як для дитини, так і для батьків, але з одягом все таки доведеться щось зробити.

Звичайно ж, як відповідальні батьки, ви підготувалися, і закупили в гардероб своєї дівчинки масу милих речей для маляток, як вона, але незабаром настає момент, коли усі мереживні сукні та сарафани не підлягають відновленню, а прекрасні рожеві майки начебто пройшли випробування у бруді, і ви все частіше починаєте замислюватися, що час купувати новий дитячий одяг.

Та й чи варто врахувати, що малятко так швидко дорослішає — їй потрібен вже зовсім інший одяг, так би мовити "для дорослих" дівчаток, яким вона сама починає його називати. І в пошуках можливості придбати велику кількість дитячого одягу, і не витратити на цей процес мільйони, ви безуспішно починаєте перебирати варіанти. А відповідь перебуває зовсім близько — це інтернет-магазин ТРЯМ.

Інтернет-магазин одягу для дівчаток

Інтернет-магазин ТРЯМ співпрацює з кращими фабриками Туреччини, і приймає прямі поставки одягу для дівчаток від 2 до 8 років. Якість виробництва Туреччини говорить про те, що одяг в ТРЯМ відмінного складу, пошиття проведене з приємної трикотажної тканини, і носиться з задоволенням.

ТРЯМ пропонує до покупки оптом дитячий одяг багатьох популярних та відомих брендів, серед них:

В інтернет-магазині ТРЯМ вельми великий асортимент одягу для дівчаток, що однозначно видно при аналізі нашого каталогу, представленого на сайті. Найприємніше для батьків — це система продажу дитячого одягу оптом. Так, ви зможете купити все, що побажаєте ви, або ваша дитина, у великій кількості, при цьому не витрачаючи надзвичайних сум. У ТРЯМ дуже вигідні ціни, які ніяк не позначаються на якості одягу.

Вибір одягу для дівчаток

З ходом часу і тим, як швидко буде рости ваша малеча, ви напевне помітите, як формуються її погляди на ті чи інші речі, як виробляється смак та уподобання колірної гами, і незабаром ваша дитина стане впевнено виявляти цікавість, або огиду, до певних речей. Це стосується і вибору одягу. І как не дивно, в ситуації з дівчатками вибір дитячого одягу куди складніший, оскільки дівчата в цьому плані більш вибагливі, навіть у віці від 2 до 8.

Проте, в магазині ТРЯМ у вас буде можливість знайти компроміс — в нашому асортименті є наймодніший, трендовий та фірмовий дитячий одяг, який точно буде до смаку вашій дитині, і вам, з урахуванням його ціни. Варто відзначити, що покупка доступна в опт.

Перейдемо безпосередньо до вибору окремих елементів гардероба для дівчаток. В інтернет-магазині ТРЯМ ви зможете замовити:

Також, є варіанти сезонного одягу, святкового одягу, одягу для школи, тематичних речей і т.д. Вибір досить великий, в різних колірних варіаціях та інших нюансах. Тому, все залежить лише від ваших запитів, і потреб вашої дитини, а цінова політика вас точно порадує.

Замовити дитячий одяг для дівчаток віком від 2 до 8 років, з безкоштовною доставкою по Україні, можна в інтернет-магазині ТРЯМ. Якісний одяг для дівчаток оптом за доступними цінами.Результати не знайдені
Немає даних для вибору
Натисніть, щоб вибрати