Оптовий відділ продажів:
Роздрібний відділ продажів:
view_headline person_outline
UA keyboard_arrow_down
Повернення та обмін – TRIAM ОПТ

Повернення і обмін товару

Шановні покупці!

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів не рахуючи дня покупки (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути використаний). Це право гарантує Вам «Закон про захист прав споживача».

 

Щоб мати можливість обміняти або повернути товар, будь ласка переконайтеся в наступному:

• товар не був у експлуатації, збережено його товарний вид, споживчі властивості, товар не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, механічних пошкоджень (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю)

• товар повністю укомплектований і не порушена цілісність фірмової упаковки, повністю збережені всі ярлики, захисні плівки, збережена заводське маркування (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю)

Як можна зробити обмін або повернення товару

Обміняти або повернути товар можна заповнивши форму для повернення товару в особистому кабінеті. У формі просимо Вас детально вказати, який саме дефект містить повертається Вами товар. Якщо у вас немає особистого кабінету, на прохання клієнта заявка на повернення створюється менеджером в телефонному режимі.

Після заповнення форми, вам необхідно зателефонувати до інтернет магазин для отримання адреси, за якою можна повернути товар, уточнення варіанту доставки товару, що повертається і інших питань. Якщо у вас немає особистого кабінету, на прохання клієнта заявка на повернення створюється менеджером в телефонному режимі.

Гроші повертаються покупцеві протягом 7 днів з моменту отримання нами товару.

Повернення грошей за товар на карту клієнта, здійснюється після надання клієнтом даних для повернення. Якщо у вас картка не Приват банка, а іншого банку менеджеру необхідно надати додаткові дані IBAN і ІПН.

Якщо на момент обміну, аналогічного товару немає у продажу, Ви можете придбати будь-які інші види продукції з наявного у нас асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або отримати назад гроші, в розмірі вартості повернутого товару.

Якщо куплений Вам товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути Вами використаний, покупець оплачує послуги кур'єра для повернення або обміну товару.

Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або не функціональні товару), послуги з повернення товару безкоштовні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі обміну або повернення товару (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути використаний), всі транспортні витрати, пов'язані з обміном і поверненням, оплачуються покупцем.

Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або не функціональні товару) всі транспортні витрати бере на себе інтернет магазин Трям.

Результати не знайдені
Немає даних для вибору
Натисніть, щоб вибрати